Kategorie

Reklama

Wysyłka i zwroty

WYSYŁKA

1. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 1-2 dni robocze.

2. Przesyłki są wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia "za pobraniem"

3. Możliwy jest też odbiór osobisty w Chico & Chica , ul. Grunwaldzka 108, 84-230 Rumia

ZWROTY

  1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny w terminie 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawierające przyczynę zwrotu oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki , Sklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta.
  2. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.
  3. Zwrotowi podlega tylko towar bez widocznych oznak używania, czysty, kompletny, , z nienaruszonymi metkami oraz oryginalnym nienaruszonym opakowaniem producenta. Wraz ze zwracanym towarem należy przesłać oryginały dokumentów zakupu       oraz formularz zwrotu. Jednocześnie prosimy o powiadomienie       sklepu Chico & Chica o zamiarze zwrotu towaru i przesłanie za pośrednictwem e-mail formularzu zwrotu na adres : [email protected]
  4. Formularz zwrotu wraz ze zwracanym towarem należy wysłać na adres: Chico & Chica , ul. Grunwaldzka 108, 84-230 Rumia.
  1. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. Koszty przesyłki towaru zwracanego do Chico&Chica w całości ponosi Klient.

 

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

Chico & Chica nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.